تلویزیون های
هوشمند شیائومی

روشنایی بی نظیر سیستم عاملی بی رقیب !

در کنار همه ی محصولات با کیفیتی که توسط کمپانی شیائومی عرضه شده است، تلویزیون های شیائومی را می توان را از جمله محصولات پیشتاز نامید. یکی از دلایل استقبال کم نظیر مردم چین از تلویزیون های شیائومی را می توان کامل بودن آنها دانست. از نظر سخت افزاری، این تلویزیون ها با پنل های با کیفیت های شرکت های ال جی و سامسونگ همراه شده اند. لذا از بابت سخت افزار خیال عزیزان خریدار راحت است. از بابت نرم افزار و سیستم عامل، شرکت شیائومی تصمیم گرفت که مسیر برند سونی را در پیش بگیرد و از سیستم عامل اندروید تی وی استفاده نماید.

تلویزیون های شیائومی از سیستم عامل اندروید تی وی برخوردارند

تلویزیون های Mi TV 4S

تلویزیون های Mi TV 4S، اولین تلویزیون گلوبال شیائومی است که برای بازار های بین المللی طراحی و ساخته شده است. این تلویزیون را می توان حاصل چندین سال تجربه ی شیائومی در حوزه ی تلویزیون های اندرویدی دانست. تلویزیونی کامل و بدون هر گونه نقطه ضعف که در برند های دیگر مشاهده می شد. در کنار همه ی نقاط قوت این تلویزیون، شاید مهم ترین نکته ای که در مورد تلویزیون های شیائومی بسیار شاخص است، کنترل کیفی تلویزیون های شیائومی است.

به دلیل اینکه می تی وی 4S برای کشور های اروپایی و آمریکا تولید شده است، مطابق با استاندارد به روز این کشورها تحت بازرسی و کنترل کیفیت های سخت گیرانه قرار گرفته است. به همین دلیل خیال خریدار و فروشنده بابت کیفیت این تلویزیون راحت است. بعد از فروش یک ساله ی این تلویزیون در ایران و با توجه به بازخوردی که گارانتی داتیس برتر از فروشندگان و خریداران دریافت کرد،

مفترخیم که برای اولین بار در ایران، گارانتی تلویزیون های هوشمند شیائومی را از گارانتی تعمیر به گارانتی تعویض ارتقا دادیم تا بیشتر در مسیر رضایت مشتریان عزیز قدم برداریم.

بازنگری قبل از ارسال دستگاه به مشتریان

همچنین، علاوه بر کنترل کیفی شرکت شیائومی، شرکت داتیس برتر همه ی تلویزیون ها را قبل از ارسال به عزیزان مشتری، دوباره مورد بازنگری و چک قرار می دهد تا مطمئن شویم محصولی بدون عیب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

با توجه به اینکه اندروید تی وی به گونه ای در ایران محصولی تازه محسوب می شود، شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه تصمیم گرفت پشتیبانی فنی و نرم افزاری قوی و مدت داری را در مورد تلویزیون اندرویدی شیائومی ارائه نماید. با توجه به ارتباط نزدیک گارانتی داتیس برتر با کشور چین و همچنین تجربه ی بالای تیم فنی در مورد کار با تلویزیون های اندرویدی، تصمیم بر این شد که از طریق سایت PB360.ir پاسخگوی سوال شما عزیزان باشیم. در این راستا مفتخریم که جواب همه ی دوستان که به هر نحوی سوالی در مورد تلویزیون شیائومی سوالی دارند، حداکثر در عرض چند ساعت در سایت pb360.ir جواب داده شود و به گونه ای محلی برای تعامل عزیزان مشتری با پشتیبانی فنی  و فروش و حتی یکدیگر نیز باشد.

فرم ارتباط با ما

شما میتوانید نظرات،پیشنهادات و انتقادات خود را در فرم زیر کامل بفرمایید.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه می باشد.