کیفیتی شگفت انگیز در کنار قیمتی مقرون به صرفه

بازار لپ تاپ همواره یکی از حوزه های رقابتی بین برند های معروف دنیا بوده است. سال ها این بازار در انحصار برندهای امریکایی و ژاپنی بود اما در یک دهه اخیر با توجه به تولید قطعات اصلی در کشور چین و سرعت انتقال دانش در این کشور برندهای چینی تبدیل به بازیگران اصلی این حوزه شدند.

لپ تاپ گیمینگ شیائومی

شرکت شیائومی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان محصولات الکترونیکی در جهان است که همواره در حال توسعه و پیشرفت تعجب برانگیزی بوده است. این بار این کمپانی به سراغ تولید لپ تاپ های نازک و فوق نازک می پرو و ردمی بوک رفته است.

لپ تاپ های شیائومی برای سومین سال پیاپی عنوان بهترین برند لپ تاپ چین را از آن خود کرده اند. لپ تاپ هایی مانند می نوت بوک پرو و ردمی بوک را می توان معیار یک کیفیت عالی دانست. استفاده از سخت افزار های استاندارد از برندهای معروف دنیا باعث شده است که انتظار شما از یک لپ تاپ کارآمد برآورده شود. در کنار سخت افزار قوی و استاندارد، طراحی چشم نواز و ساخت درجه ی یک و عالی این لپ تاپ ها که فقط در پرچمداران برندهای دیگر وجود دارد، باعث استقبال کاربران چینی به این لپ تاپ ها شده است. در کنار همه ی این موارد، خدمات پس از فروش شیائومی در چین را می توان یک نمونه ی عالی مشتری مداری دانست. این امر به گونه ای بوده است که حتی خریداران خارجی نیز می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

 

ظرافت و زیبایی در لپ تاپ شیائومی

نازک ترین لپ تاپ دنیا لپ تاپ پرو شیائومی

با اتکا به ارتباطات خوب و گسترده ی شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه با شرکت های بازرگانی و خدمات پس از فروش  کمپانی شیائومی، و همچنین وجود مهارت بالا در تیم تعمیر و سخت افزار مستقر در تهران، به امید خدا توانستیم به عنوان اولین و معتبرترین گارانتی لپ تاپ های شیائومی در ایران باشیم. مهم ترین نتیجه ی این ارتباط و مهارت را می توان در عرضه نسخه ی انگلیسی لپ تاپ های شیائومی در ایران دانست. از آنجاییکه همه ی لپ تاپ های شیائومی در چین با ویندوز اوریجینال چینی به فروش می رسند، گارانتی داتیس برتر، به عنوان گارانتی اصلی لپ تاپ های شیائومی با استفاده از تجهیزات نرم افزاری که از طرف شرکت شیائومی در اختیارش قرار گرفته است، اقدام به آپدیت ویندوز اوریجینال چینی به ویندوز اوریجینال انگلیسی می نماید.

ردمی بوک 13

علاوه بر خدمات نرم افزاری، تعویض انواع قسمت های لپ تاپ مانند بورد اصلی، نمایشگر، کیبورد و تاچ پد و انواع فلت ها در اسرع وقت انجام می شود. امیدواریم که بتوانیم مسیر رشد را به شیوه ای در خور بپیماییم و در شهرهایی که فروش لپ تاپ شیائومی بالاست، دفتر نمایندگی نیز افتتاح نماییم.